2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Wolbrom
Dodane Dzisiaj o 08:47

WOLBROM- zastępca kierownika sklepu- Lewiatan "Zachęta"

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Małopolska sieć sklepów Lewiatan-ZACHĘTA ogłasza nabór na stanowisko zastępcy kierownika sklepu w miejscowości WOLBROM.

Główne obowiązki:

- planowanie i organizowanie pracy zespołu (wspólnie z kierownikiem sklepu),

- współodpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów

   pracy  sklepu,

- pełnienie obowiązków kierownika sklepu w trakcie jego nieobecności,

- realizacja zamówień,

- profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej, stoisku mięsnym i na sali sprzedaży,

- praca z asortymentem ,

- kontrola jakości i świeżości produktów

Wymagania:

- doświadczenie w branży handlowej oraz w obsłudze klienta,

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

- wysoko rozwinięte umiejętności personalne,

- ukierunkowanie na realizację celów biznesowych,

- samodzielność i proaktywność w działaniu,

- gotowość do pracy w oparciu o zmiany i w soboty (co drugą)

Co oferujemy:

· umowę o pracę,

· przejrzysty system wynagrodzeń, dodatków i premii za wyniki

· gwarancja wzrostu wynagrodzenia

· możliwość rozwoju, awansu oraz podnoszenia kwalifikacji: szkolenia wdrożeniowe i operacyjne.

Bogaty pakiet socjalny: * Świadczenia świąteczne, Paczki mikołajowe dla dzieci, Pakiety sportowe (Medicover Sport), Prywatna opieka medyczna Allianz, dofinansowanie do wczasów "Wczasy pod gruszą", * Ubezpieczenie grupowe na życie PZU lub UNIQA.

Zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie CV.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez P.H.U. "Zachęta" i P.H.U. "Koral", zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r." Informujemy że dane są przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez okres 3 m-cy. Pani(a) dane nie będą udostępniane firmom zewnętrznym. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani(u) prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani(a) danych.

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 876883131