2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Dębica
Dodane 03 maja 2024

Wentylacja Berlin

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

poszukuje 2 osób z własna działalnością, a1 i doświadczeniem na wentylacje w Berlinie

Zakres obowiązków:

– montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,

– montaż kanałów i central wentylacyjnych,

– praca na podstawie rysunku

Wymagania:

-tylko i wyłącznie osoby z doświadczeniem, pomocnika dziękuje.

-czytania rysunku technicznego

-mile widziane prawo jazdy kat. B

-znajomość języka obcego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem

– umiejętność pracy w zespole,

– sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy

-własna działalność

-własne narzędzia

Oferujemy:

-stabilna pracę w solidnej firmie w której doceniani są zmotywowani pracownicy

– długoterminową współpracę, ciągłość zleceń

-przelew co dwa tygodnie

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu

Stawka 18-20 e w zależności od umiejętności

52.5h w tygodniu praca od pon do piatku

tel. 60*****58

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 867477011