2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Słupsk
Dodane 21 maja 2024

Umowa stażowa na obsługę platformy Allegro

Wynagrodzenie

4 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PREMAR Słupsk

Nasza Firma wpisuje się w historię naszego regionu i z powodzeniem rozwija swoją działalność od ponad 30 lat. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem znanych marek , takich jak : Orlen Oil, Centra, Bosma, Amtra . Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do współpracy z naszymi Partnerami w bardzo szerokim zakresie zarówno produktowym jak i doradztwa technicznego.

Prowadzimy działalność handlową w trzech obszarach :                                                przemysł – motoryzacja - rolnictwo .

W chwili obecnej zatrudniamy 40 pracowników którzy poprzez swoja wiedzę i doświadczenie przyczyniają się do rozwoju firmy. Posiadamy wiele nagród i wyróżnień wynikających z sukcesów w obszarze zawodowym jak również z działalności społecznej.

Jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody: Gazele Biznesu.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Stażysta do obsługi Allegro

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Poznańska

Opis stanowiska :

  • obsługa sklepu internetowego i allegro ,

  • korespondencja z klientami ,

  • kontrola dostaw i wysyłek .

Od kandydatów oczekujemy :

  • Wiek : powyżej 30 lat ,

  • umiejętności w prowadzeniu działań podanych w opisie stanowiska ,

  •  umiejętność wyszukiwania informacji za pomocą wyszukiwarek,

  • dobrej organizacji pracy,

  • dokładność i sumienność ,

  • konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów .

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy stażowej ,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej ,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowy ,

  • Bezpłatny pakiet medyczny ,

  • Ubezpieczenie zdrowotne .

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 919802931