2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Mazowieckie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Warszawa
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Trener Przygotowania Motorycznego – Dołącz do zespołu PROS

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zaangażowanego trenera przygotowania motorycznego, który będzie wspierał naszych klientów w osiąganiu ich celów. Jeśli masz pasję do zdrowego stylu życia, umiejętność motywowania innych i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

 Twoje Obowiązki:

  • Indywidualna praca z klientami, w tym prowadzenie wywiadu, analiza potrzeb i celów.

  • Opracowywanie spersonalizowanych planów treningowych.

  •  Przygotowanie motoryczne zawodników.

  •  Stała współpraca z klientami w celu monitorowania ich postępów i dostosowania planów treningowych.

 Wymagania:

  • Otwartość na różnorodność powierzanych zadań i projektów.

  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu przygotowania motorycznego.

  • Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych oraz poszerzania swojej wiedzy w zakresie treningu.

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Dyspozycyjność, rzetelność i chęci do pracy

  • Certyfikaty lub licencje związane z treningiem personalnym będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku.

  • Udział w ciekawych projektach sportowych.

  • Wewnętrzny proces szkolenia według standardów PROS, przygotowujący Cię do pracy z zawodowymi sportowcami.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy.

  • Atrakcyjny system prowizyjny.

  • Możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych.

  • Decyzyjność w sprawie strategicznego rozwoju firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rekrutacyjnego  oraz przesłanie CV. Pamiętaj: Twoja kandydatura będzie rozważona tylko wtedy, gdy otrzymamy twoje CV ( Podpisane imieniem i nazwiskiem) oraz wypełniony formularz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916492477