2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kidów
Dodane 16 maja 2024

Tokarz/Operator tokarki manualnej

Lokalizacja

Kidów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert. 8631) pilnie poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Tokarz/ Operator tokarki manualnej.

Lokalizacja: KIDÓW woj. Śląskie

Zakres obowiązków

  • znajomość operacji tokarskich oraz obsługi maszyn konwencjonalnych

  • dobór narzędzi oraz parametrów skrawania

  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych

  • mocowanie i ustawianie elementów, detali do obróbki

  • obsługa tokarki manualnej

  • toczenie osi, bębnów napędowych, przenośników napędowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe

  • biegła znajomość rysunku technicznego

  • min 3 lata doświadczenia w pracy na tokarce manualnej

  • bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu

  • samodzielność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy skorelowany z wynikami pracy

  • stabilną, interesującą pracę w firmie stosującej najnowocześniejsze rozwiązania techniczne

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi ww wymagania.

Lokalizacja

Kidów,

Śląskie

Śląskie, Kidów
ID: 918705205