2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wieluń
Dodane 21 maja 2024

Tokarz CNC/Operator tokarek CNC

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polmecanic Group Sp. z o.o. z siedzibą w Skomlinie obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Tokarz CNC  / operator tokarek CNC

Miejsce pracy: Skomlin

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa tokarek CNC

  • Programowanie oraz ustawianie tokarki CNC, produkcja jednostkowa

  • Dobieranie narzędzi skrawających i ustawianie parametrów skrawania

  • Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej.

  • Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (mikrometr, średnicówka , suwmiarka)

  • Przygotowanie i właściwe uzbrojenie maszyny

  • Konserwacja używanych maszyn i narzędzi

  • Mile widziana umiejętność obsługi sterowników  Heidenhain lub Philips.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze tokarek CNC

  • Doświadczenie w doborze narzędzi skrawających

  • Dobra znajomość rysunku technicznego, narzędzi pomiarowych

  • Dobra znajomość procesu obróbki skrawaniem

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Świadczenia socjalne.

Więcej informacji pod numerem: 512 572 554.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 919794739