2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Górna
Dodane 23 maja 2024

Terapeuta zajęciowy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy Cię do Fundacji JiM - miejsca, gdzie praca staje się misją, a każdy dzień przynosi realne zmiany w życiu osób neuroatypowych. Naszą podstawą jest przekonanie, że świat może być lepszy dla każdego, niezależnie od tego, czy jest w spektrum autyzmu czy neuroatypowy. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z pasją do tworzenia pozytywnych zmian.

Razem realizujemy naszą misję, angażując się w zwiększanie dostępu do diagnozy i terapii, prowadzenie skutecznych działań rzeczniczych oraz organizowanie kampanii społecznych, które docierają do milionów osób. Chcemy, abyś dołączył do naszej społeczności, jeśli masz doświadczenie, jesteś rzetelny w swoich obowiązkach i chcesz rozwijać swój potencjał.

W Fundacji JiM nie tylko pracujemy, ale również budujemy wspólnie akceptację dla osób neuroatypowych w społeczeństwie. Naszą codzienną pracę kierują wartości takie jak szacunek, odwaga, odpowiedzialność, skuteczność, współpraca i przejrzystość. Dążymy do stworzenia komfortowego miejsca pracy, zapewniając profesjonalny sprzęt oraz oferując szeroki wachlarz szkoleń, które pomagają w rozwoju osobistym i zawodowym. W Fundacji JiM zatrudniamy ponad 130 osób. Aktywnie działamy zarówno w Łodzi, jak i Warszawie, gdzie wkrótce planujemy otworzyć jedną z najnowocześniejszych placówek dla osób neuroatypowych w Polsce.

Jeśli pragniesz być częścią zespołu profesjonalistów, którzy aktywnie wpływają na poprawę sytuacji osób neuroatypowych w społeczeństwie, dołącz do nas już dziś. Tu Twoja praca ma znaczenie, tu tworzymy lepszy świat dla wszystkich.

Obecnie poszukujemy osoby, na stanowisko:

Terapeuta Zajęciowy

Nr referencyjny: WTZ/JiM/02-05/24

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków:

·        prowadzenie zajęć terapeutycznych z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi w zakresie rehabilitacji społeczno-zawodowej

·        samodzielne opracowywanie planów terapii

·        współtworzenie indywidualnych programów rehabilitacji

·        stałą współpracę z zespołem terapeutycznym – Radą Programową WTZ

·        motywowanie i rozwój podopiecznych

Nasze wymagania:

·        Kwalifikacje terapeuty zajęciowego

·        Kreatywność i pomysłowość

·        Znajomość zagadnień merytorycznych związanych z prowadzeniem zajęć terapii zajęciowej

·        Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i uczestników WTZ

  • Uzdolnienia i/lub umiejętności  pozwalające na organizowanie i prowadzenie zajęć w  określonej pracowni

Mile widziane:

·        Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologiczne

·        Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi (preferowane z dorosłymi)

To oferujemy:

·        Pracę na podstawie umowy o pracę

·        Pełen etat

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pakiet benefitów

·        Wspieranie w rozwoju zawodowym

·        Jasne i przejrzyste ścieżki kariery powiązane ze wzrostem wynagrodzenia

·        Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 917088303