2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowogard
Dodane 15 kwietnia 2024

Technolog żywności, technolog mięsa

Lokalizacja

Nowogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Feedpro Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów karmy dla zwierząt domowych. Od karmy dla szczeniąt po karmę dla seniorów. Bez mączki kostnej, bez substytutów białka, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i aromatów. Tylko najlepsze naturalne składniki. Produkujemy mokrą karmę dla psów i kotów w jakości Super Premium.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog żywności / technolog mięsa

Opis stanowiska pracy:​

  • Analiza, doskonalenie, optymalizacja stosowanych receptur i technologii,

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,

  • Opracowywanie receptur nowych produktów,

  • Doskonalenie istniejących produktów,

  • Nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie nowych produktów,

  • Prowadzenie prób technologicznych,

  • Bieżący nadzór nad jakością dostarczanych surowców,

  • Bieżący nadzór nad jakością wytwarzanych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu - technologia żywności ze specjalnością technologia mięsa,

  • Znajomości procesu produkcji sterylizowanych konserw mięsnych,

  • Znajomości systemu kontroli HACCP,

  • Umiejętności analitycznego myślenia, współpracy w zespole oraz komunikatywności,

  • Zdolności organizacyjnych, sumienności, samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

Lokalizacja

Nowogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowogard
ID: 667412573