2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

Technolog drewna

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne obowiązki:

-Wdrażanie nowych zastosowań i technologii

- Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

- Nadzór nad dokumentacją technologiczną

- Ocena jakości surowców, oraz wytwarzanych dóbr

- Nadzór nad pracą wydziału przetarcia surowca, produkcji półfabrykatów lub produkcji

materiałów podłogowych, kierowanie zespołem pracowników

Wymagania:

-wykształcenie: technik technologii drewna, inżynier

-umiejętność kierowania zespołem ludzi

-dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy w branży drzewnej

-odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności

-umiejętność pracy w zespole

-zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

-praca w systemie podatkowym (7.00-15.00) lub dwuzmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00)

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-cykliczny wzrost wynagrodzenia

-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

-możliwość doskonalenia oraz podnoszenia kwalifikacji

-pakiet świadczeń w ramach ZFŚS

-wsparcie pracodawcy w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju osobistego

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 911240084