2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Polanica-Zdrój
Dodane 08 maja 2024

Technik złożowy w Uzdrowiskowym Zakładzie Górniczym

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU zatrudnią na stanowisko:

Główne zadania:

  • Prowadzenie badań parametrów złożowych ujęć wód leczniczych z częstotliwością raz w tygodniu, prowadzenie zapisów wyników tych badań w arkuszu kalkulacyjnym

  • Udział w badaniach mikrobiologicznych wód z ujęć

  • Kontrola stanu technicznego ujęć i infrastruktury związanej z doprowadzeniem wody do odbiorców, zgłaszanie kierownictwu wszelkich wymaganych napraw i remontów

  • Kontrola sieci gazu CO2 w Dusznikach-Zdroju, okresowe odwadnianie gazociągu

  • Nadzór nad pracami konserwacyjnymi prowadzonymi przy ujęciach

  • Udział w usuwaniu awarii sieci przesyłowej (np. wymiana uszkodzonej pompy)

  • Udział w kontrolach przeprowadzanych przez organy nadzorujące (Wyższy i Okręgowy Urząd Górniczy, Urząd Marszałkowski)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, studia inżynierskie kierunkowe będą dodatkowym atutem

  • Obsługa komputera, w szczególności edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Kreatywność i zdolność do pracy w zespole

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych

  • Mile widziane zamiłowanie do majsterkowania i podstawowa znajomość prac hydraulicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży uzdrowiskowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 916926643