2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Żołynia
Dodane 10 maja 2024

Technik utrzymania ruchu maszyn budowlanych

Lokalizacja

Żołynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Sprzęt Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Żołynia

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola prawidłowej eksploatacji maszyn na budowach

  • Kontrola przeglądów technicznych maszyn i urządzeń

  • Umiejętność diagnozowanie usterek i awarii

  • Współpraca z zespołem serwisu w zakresie utrzymania ciągłości ruchu maszyn

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac i kontroli

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość techniczna maszyn budowlanych

  • Doświadczenie w eksploatacji i  konserwacji maszyn budowlanych

  • Znajomość prawidłowego eksploatowania maszyn

  • Znajomość napraw i konserwacji maszyn budowlanych

  • Umiejętność diagnozowania awarii

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Zdolność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dofinansowanie do kart MultiSport

  • zniżki na produkty

  • nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

  • cykliczne konkursy z nagrodami

  • możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Żołynia,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żołynia
ID: 917315057