2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sochaczew
Dodane 25 marca 2024

Technik Utrzymania Ruchu Dywizja PowerDrive System

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

 Obowiązki:

• Ustawianie procesu na linii produkcyjnej

• Diagnostykę i usuwanie awarii maszyn ( linie automatyczne, piece, roboty, myjki, stanowiska montażowe i testujące).

• Konserwację maszyn, TPM

• Zapewnienie ciągłości pracy linii

 Nasze wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki ,hydrauliki oraz mechaniki,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie,    dyspozycyjność,

• Chęci poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,

 Oferujemy:

• Pracę w nowoczesnym parku maszynowym, przy produkcji elektroniki

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

• Bezpłatny dowóz autobusowy z Sochaczewa, Żyrardowa, Błonia, Leszna, Płońska, Pruszkowa przez Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki

• Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe

• Dofinansowania do wakacji – „wczasy pod gruszą”

Nie czekaj, aplikuj!

PROSIMY O WYSYŁANIE SMS-ÓW O TREŚCI: "PRACA UTRZYMANIE RUCHU" NA NUMER TELEFONU: 88*******86. Oddzwonimy do Państwa.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.

Career Scam Disclaimer: BorgWarner makes no representations or guarantees regarding employment opportunities listed on any third-party website. To protect against career scams, job applicants should take the necessary precautions when interviewing for and accepting employment positions allegedly offered by BorgWarner. Applicants should never provide their Social Security numbers, birth dates, credit card numbers, bank account information or other private information when communicating with prospective employers or responding to employment opportunities online. Job applicants are invited to contact BorgWarner through BorgWarner’s website to verify the authenticity of any employment opportunities.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 790333191