2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Polkowice
Tatiana Staruszkiewicz
Dodane 22 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w technologiach powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość komponentów i narzędzi do obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Polkowice

Główne obowiązki:

  • Realizacja zadań w zakresie utrzymania ruchu i infrastruktury: bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury a także wykonywanie planowych remontów urządzeń i maszyn

  • Bieżąca konserwacja, regulacja oraz naprawy maszyn i urządzeń oraz infrastruktury

  • Montowanie i uruchamianie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

  • Udział w projektach inwestycyjnych w zakresie maszyn i urządzeń oraz infrastruktury

  • Współudział w procesach optymalizacyjnych w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień technicznych – mechanika, elektryka, elektromechanika, automatyka, chłodnictwo przemysłowe

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych w zakresie wykonywanych zadań

  • Podstawowa znajomość MS Office/Excel

  • Znajomość SAP

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziane będzie posiadanie: uprawnień SEP E1 D1

Oferujemy:

  • Pracę dla firmy o zasięgu międzynarodowym i silnej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i benefity pozapłacowe

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program rozwoju zawodowego

  • premie

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych – OERLIKON BALZERS COATING POLAND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Polkowicach przy ul Fabrycznej 4 wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000126023, NIP: 69*****673, REGON: 390995762, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 898689222