2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Opole
Dodane Dzisiaj o 08:36

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W firmie IAC liczy się dla nas wnętrze. Ponad 160 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym plasuje nas na czele branży. Elementy wnętrz samochodowych, produkowane przez IAC powodują, że samochody w nie wyposażone są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Opis Stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego

  • Usuwanie awarii, wykonywanie zleconych przeglądów, dbanie o stan maszyn i urządzeń

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi: - serwisy i firmy montażowo - integratorskie oraz z podmiotami wewnętrznymi: - dział inżynieringu, dział jakości, dział produkcji

  • Przestrzeganie odpowiednich standardów i przepisów BHP

  • Aktywny udział w doskonaleniu systemu Utrzymania Ruchu (CMMS, części zamienne, modernizacje, optymalizacja kosztów)

Profil Kandydata/tki:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Znajomość mechaniki w tym narzędzi warsztatowych, pneumatyki, hydrauliki

  • Znajomość elektryki – zasilanie, sterowanie, układy bezpieczeństwa

  • Uprawnienia SEP minimum E1, pozostałe grupy będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych

  • Umiejętność analizowania przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • Doświadczenie w dziele utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Umiejętność toczenia, frezowania, spawania będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy zmianowej- 3zmiany (6-14; 14-22; 22-6)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków, bezpłatny transport pracowniczy, karta Mutisport)

  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju, współuczestniczenie w budowaniu zakładu, wdrażaniu rozwiązań

  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu

  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

Bardzo prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w swojej aplikacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych International Automotive Components Polska Sp. z o.o. ul. Północna 16, 45-805 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 821333546