2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Kielce
Dodane 18 kwietnia 2024

Technik Serwisu - Serwisant Kielce

Wynagrodzenie

5 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Wykonywanie bieżących prac serwisowych u klientów (naprawy, przeglądy, instalacje nowych maszyn, konserwacje)

·        Ocena techniczna urządzeń, diagnostyka przyczyn awarii, decyzja o dopuszczeniu maszyny do dalszego użytkowania lub decyzja o wyłączeniu maszyny z eksploatacji

·        Praca w terenie na obszarze województwa świętokrzyskiego, ewentualnie województw sąsiadujących

Nasze wymagania

·        Wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki siłowej

·        Umiejętność analizowania przyczyn awarii w zakresie wymienionym wyżej

·        Uprawnienia SEP do 1kV - warunek konieczny

·        Mile widziane uprawnienia spawalnicze

·        Doświadczenie w zakresie napraw urządzeń przemysłowych

·        Czynne prawo jazdy kat. B

·        Samodzielność w działaniu

·        Komunikatywność, wysoka kultura osobista

To oferujemy

·        Szkolenia produktowe oraz możliwości rozszerzenia zakresu współpracy

·        Rzetelność i lojalność biznesową

·        stabilne warunki zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

·        Prywatna opieka medyczna

·        Dofinansowanie wakacji (wczasy pod gruszą)

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 899138520