2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Wrząsowice
Dodane 12 czerwca 2024

Technik serwisu / Serwisant / Instalator urządzeń do uzdatniania wody

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrząsowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

  • Zakres obowiązków:

    • wykonywanie regularnych prac serwisowych dotychczasowo zainstalowanych urządzeń do uzdatniania i dezynfekcji wody na terenie Polski - głównie województw małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego (70% serwisów w Krakowie i okolicach)

    • po przeszkoleniu również wykonywanie instalacji nowych urządzeń

    • wykonywanie napraw/czynności konserwacyjnych elementów i urządzeń

    • wykonywanie bieżących poleceń kierownictwa (np. sporządzanie raportów, dokumentacji)

  • Nasze wymagania

    • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne (elektronika, elektryka, automatyka)

    • znajomość branży i doświadczenie w montażu i serwisowaniu przemysłowych systemów uzdatniania wody (zmiękczanie, odżelazianie, stacje RO itd)

    • dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki/elektryki - warunek konieczny

    • wiedza z zakresu automatyki (proste sterowniki, czujniki, sondy poziomu)

    • uprawnienia SEP do 1 KV - warunek konieczny

    • prawo jazdy kat. B

    • gotowość do sporadycznych wyjazdów

    • zaangażowanie, systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

    • umiejętności i doświadczenie w montażu instalacji wod- kan będą dodatkowym atutem

  • To oferujemy

    • ciekawą pracę z brakiem powtarzalności

    • pracę od poniedziałku do piątku, domyślnie w godzinach 7-15 z możliwością zmiany godzin wg. potrzeb pracownika

    • umowę o pracę lub B2B

    • samochód serwisowy (pod domem), telefon, tablet, odzież roboczą i BHP, narzędzia

    • uczciwe warunki współpracy z perspektywą dalszego rozwoju

    • branżowe szkolenia związane z nowymi technologiami

    • przyjazną atmosferę pracy

  • O nas

    Od 15 lat na rynku polskim uzdatniamy wodę dla przemysłu, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 1000 systemów do uzdatniania wody. Obsługujemy firmy i przedsiębiorstwa, szpitale, hotele, baseny, spółdzielnie mieszkaniowe, itp. W Czechach produkujemy własne urządzenia, część technologii i urządzeń kupujemy w Polsce. Zatrudniamy do 15 pracowników, działamy bardzo prężnie i dynamicznie.

    Przez nas zainstalowane systemy objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, dla części klientów świadczymy usługę kompleksowej obsługi technicznej. Nasi technicy codziennie na terenie całej Polski instalują urządzenia, wykonują serwisy i obsługę techniczną, lokalizują i usuwają usterki. Kompleksowy serwis jest gwarancją prawidłowej i efektywnej pracy oraz długiej żywotności naszych systemów.

Lokalizacja

Wrząsowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wrząsowice
ID: 920061816