2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Mściszewice
Dodane 23 kwietnia 2024

Technik serwisu - Serwisant instalacji przeciwpożarowych

Lokalizacja

Mściszewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

KAPEO POLSKA SP. Z O.O.   z siedzibą w Mściszewicach woj. pomorskie to firma projektowo wykonawcza zbiorników instalacji przeciwpożarowych, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony ppoż i specjalizuje się w kluczowych dla branży segmentach: instalacjach i pompowniach tryskaczowych oraz hydrantowych oraz zbiornikach przeciwpożarowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko technik serwisu - Serwisant instalacji przeciwpożarowych - praca w delegacji

Zakres obowiązków:

* serwis instalacji przeciwpożarowych,

Wymagania:

* zaangażowanie,

* umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

* doskonała organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność, samodyscyplina

Mile widziane:

*doświadczenie w branży (ppoż., sanitarnej)

* prawo jazdy kat. B

* umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

* dojazd do pracy,

* zakwaterowanie, praca w delegacji

* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

*atrakcyjne wynagrodzenie,

* możliwość rozwoju osobistego i zawodowego (kursy, szkolenia)

*elastyczny system pracy i planowania zadań w uzgodnieniu z przełożonym

* przyjazną atmosferę pracy,

Lokalizacja

Mściszewice,

Pomorskie

Pomorskie, Mściszewice
ID: 813759166