2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Józefów
  6. Montaż i serwis - Dębinka
Dodane 11 czerwca 2024

Technik/Serwisant sprzętu wojskowego

Lokalizacja

Józefów, Dębinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

TECHNIK SPRZĘTU SPECJALNEGO/SERWISANTA

Obowiązki

  • wykonywanie rutynowych konserwacji, napraw i inspekcji naszych produktów, w tym między innymi haubic samobieżnych K9 i systemów wyrzutni rakietowych Chunmoo zgodnie z instrukcjami serwisowymi,

  • wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek na sprzęcie,

  • realizacja napraw zarówno w centrum serwisowym, jak i podczas wyjazdów służbowych,

  • współpraca z zespołem serwisowym w celu efektywnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami,

  • pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu planów konserwacji i serwisu dla klientów, w koordynacji z Przedstawicielami biura obsługi klienta i centralą Hanwha Aerospace,

  • współpraca z zespołem obsługi klienta, przekazywanie spostrzeżeń z terenu, w tym opinii klientów i proponowanie możliwego ulepszenia produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawie i obsłudze sprzętu wojskowego,

  • znajomość zasad napraw ciężkiego sprzętu i doświadczenia jako technik serwisu w pokrewnej branży, najlepiej w branży obronnej lub sprzętu ciężkiego,

  • ·umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole,

  • wykształcenie techniczne,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zdolność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych, umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

  • dobra znajomości języka angielskiego,

  • znajomość systemów obronnych, sprzętu i ich obsługi będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • umowę o p[racę na pełny etat (3 miesiące okres próbny + czas nieokreślony);

  • samochód służbowy;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • kartę lunchową;

  • punkty w Kafeterii które możesz wymienić na co chcesz (kartę Multisport lub vouchery).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Dębinka
ID: 919794208