2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Rzeszów
Advanced Technical Services Sp. zo.o.
Dodane 28 maja 2024

Technik relokacji maszyn

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Rozwiń swoją karierę z nami jako Technik Relokacji Maszyn!

Czy szukasz nowego wyzwania, które pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności przy jednoczesnym wspieraniu dynamicznego środowiska przemysłowego? Czy jesteś gotowy do pracy w zespole, który specjalizuje się w relokacji maszyn i utrzymaniu ruchu dla firm produkcyjnych? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to możemy mieć dla Ciebie idealną propozycję.

W naszej firmie priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług relokacji maszyn, pomagając naszym klientom w efektywnym przenoszeniu i utrzymaniu ich urządzeń produkcyjnych. Poszukujemy wyjątkowej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Technik Relokacji Maszyn, aby realizować procesy relokacji maszyn, zapewniając ich sprawną i bezpieczną instalację oraz działanie.

Technik Relokacji Maszyn

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:

  • demontaż i montaż maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • montaż elementów mechanicznych, pneumatyki, hydrauliki, elektryki,

Wymagania:

  • umiejętność obsługi sprzętu do przeprowadzek przemysłowych,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami oraz elektronarzędziami,

  • prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość: budowy maszyn, pneumatyki, hydrauliki,

  • posiadanie uprawnień SEP gr. I E+D, uprawnienia UDT – wózki widłowe itp.,

  • doświadczenie zawodowe,

  • gotowość do wyjazdów i pracy poza miejscem zamieszkania (firma realizuje projekty również poza granicami Polski).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • system premiowy i wynagrodzeń oparty na transparentnych zasadach,

  • jasno określoną ścieżkę kariery,

  • kompleksowy program wdrożenia na stanowisku pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji — szkolenia techniczne związane z pracą na stanowisku,

  • dofinansowanie posiłków, karty multisport, ubezpieczenia na życie.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie:

www.ats-service.pl

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918194256