2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Czyżyny
Dodane 08 maja 2024

Technik/monter urządzeń mechatronicznych

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pełny etat (umowa o pracę/zlecenie)

Obecnie rozpoczynamy proces wdrażania naszych produktów na międzynarodowe rynki, co prowadzi do dynamicznego rozwoju naszej firmy. W związku z tym poszukujemy nowych członków do naszego działu produkcji i testów. Nasze produkty obejmują szeroki zakres dziedzin, w tym robotykę, automatykę oraz sterowanie, co otwiera przed kandydatami szereg interesujących wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

  • montaż modułów

  • uruchamianie oraz testowanie gotowych urządzeń mechatronicznych

  • okazyjny serwis, instalacja, instruktaż, obsługa urządzeń w siedzibie Klienta

Kwalifikacje:

Technik mechanik/mechatronik urządzeń mechatronicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności manualne

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi (tokarka, frezarka, piła taśmowa , wiertarka stołowa)

  • Umiejętność czytania schematów/dokumentacji technicznej, instrukcji montażowych,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do krótkich wyjazdów poza siedzibę firmy (2-5 dni)

  • Punktualność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejetność lutowania

  • Uprawnienia SEP do 1kV (G1)

  • Status studenta

Oferujemy:

  • praca w pełnym wymiarze (lub 3/4)

  • nabycie cennego doświadczenia, możliwość rozwoju i poszerzenia horyzontów

  • praca w ciekawym zespole przy innowacyjnych produktach z branży dispensing oraz vending

  • dodatkowe benefity: Karta Multisport

Prosimy o przesyłanie CV.

Zapraszamy do Revolmatic!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 858282013