2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Konstancin-Jeziorna
Dodane 16 maja 2024

Technik masażysta - Konstancin-Jeziorna

Wynagrodzenie

4 950 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o.  to nowoczesny ośrodek świadczący usługi medyczne w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu oraz rehabilitacji neurologicznej. Naszą specjalnością jest przywracanie pełnej sprawności fizycznej, ruchowej i pomaganie pacjentom w powrocie do zdrowia i aktywności. Funkcjonujemy na rynku już 45 lat. Dysponujemy rozbudowaną bazą rehabilitacyjno-rekreacyjną z nowoczesnym sprzętem do terapii i pracy z pacjentem wymagającym rehabilitacji. Nasze atuty to blisko 240 osobowy zespół wykwalifikowanych rehabilitantów, fizjoterapeutów, co daje możliwość stałego rozwoju i zdobywania doświadczenia w zawodzie.

Do pracy w naszej siedzibie głównej w Konstancinie – Jeziornie obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Technik masażysta

Zakres Obowiązków:

Praca w Centrum Medycznym CKR Sp. z o.o.

1) wykonywania masażu w celach terapeutycznych u osoby chorej;

2) wykonywania masażu w celu wspomagania przebiegu treningu u zawodników sportowych;

3) wykonywania masażu u osoby zdrowej w celu profilaktycznym i relaksacyjnym;

4) prowadzenia działalności profilaktycznej, popularyzującej zachowania prozdrowotne.

 5) prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych;

Wymagania:

WYMÓG KONIECZNY - ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI W STOPNIU ZNACZNYM LUB UMIARKOWANYM

• wykształcenie kierunkowe z tytułem technika masażysty;

• doświadczenie w pracy na stanowisku technika masażysty;

• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych;

• umiejętność obsługi komputera

• umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:

• współpracę w oparciu o umowę o pracę

• możliwość podnoszenia kwalifikacji

• miłą atmosferę w zespole

Informacja dla kandydatów:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 4 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz ksero dowodu osobistego.

Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o., z siedzibą Konstancinie-Jeziornie. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. (Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: Marta Lesisz-Jakubowska.

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 806811455