2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Tester
  5. Tester - Pomorskie
  6. Tester - Gdańsk
  7. Tester - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

Technik IT ds. testów i walidacji

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w kluczowych obszarach IT. Z nami znajdziesz konkurencyjne oferty zatrudnienia oraz ciekawe projekty IT skierowane zarówno do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży IT.

 Zadania:
  • Przygotowywanie środowiska testowego
  • Testowanie i walidacja sterowników komponentów komputerowych
  • Analiza testów automatycznych oraz tworzenie raportów
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Zgłaszanie napotkanych problemów podczas testów
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne (elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne)
  • Angielski na poziomie B1+
  • Znajomość systemu Windows – narzędzia administracyjne, konfiguracja itd.
  • Znajomość budowy i działania komputerów
Mile widziane:
  • Znajomość sylabusa ISTQB
  • Doświadczenie na stanowisku IT
  • Wiedza na temat audio w komputerze
  • Znajomość BIOSu
Oferta:
  • Współpraca przy realizacji projektów dla międzynarodowych korporacji – liderów w branży IT
  • Wynagrodzenie na start 4300 - 4700 zł brutto
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Pakiet szkoleń
  • Najlepsze wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Praca na pełny etat
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 913634601