2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wejherowo
Dodane 21 maja 2024

Technik elektroradiolog/elektroradiolog - Wejherowo

Lokalizacja

Wejherowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna Klinika Stomatologiczna w Wejherowie poszukuje technika elektroradiologa/elektroradiologa.

Mile widziani również studenci w trakcie nauki - wdrożymy we wszystkie obowiązki.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zdjęć stomatologicznych: punktowe RTG, pantomogram, cefalometryczne

  • monitorowanie i zgłaszanie usterek sprzętów

  • przygotowywanie stanowiska pracy

  • odpowiedzialność za dokumentację medyczną

  • obsługa rejestracji placówki

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (technik elektroradiologii) lub w trakcie nauki

  • odpowiedzialność

  • punktualność

  • budowanie pozytywnych relacji z pacjentem

  • mile widziane: znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę zlecenie

  • niepełny etat - dni pracy do ustalenia

  • kompletnie wyposażoną pracownię RTG

  • pracę w nowoczesnej klinice stomatologicznej

  • przyjazną atmosferę

  • bardzo dobrze wyposażoną strefę socjalną

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 916762242