2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
Teb Edukacja
Dodane 23 kwietnia 2024

TEB Edukacja: Specjalista ds. Obsługi Słuchacza (Płock)

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Do TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Słuchacza

Miejsce pracy: Płock

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługa kandydatów do szkół,

  • bieżąca obsługa słuchaczy i uczniów szkoły zgodnie ze standardami firmy,

  • nawiązywanie kontaktów oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • prowadzenie ewidencji szkolnych i innej dokumentacji zgodnie z przepisami,

  • obsługa terminala płatniczego,

  • prowadzenie spraw związanych z korespondencją,

  • udział w działaniach marketingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży - warunek konieczny,

  • znajomość programów MS Office,

  • znajomość standardów obsługi klienta,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność,

  • gotowość do pracy w wybrane weekendy

  • doświadczenie w branży edukacyjnej - mile widziane.

Oferujemy:

  • nagrody uzależnione od wyników,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,

  • ubezpieczenie NNW, Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,

  • min. 50% zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 910541851