2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 08 kwietnia 2024

szukamy magazyniera

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA:

Firma produkcyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje:

MAGAZYNIERA

Zakres obowiązków:

·  Przyjmowanie do magazynu dostaw, materiałów związanych z produkcją

·  Sprawdzanie zgodności przygotowanego towaru z dokumentem wydania

·  Załadunek i rozładunek towarów

·  Kontrolowanie zgodności dostaw z dokumentacją magazynową

·  Prawidłowe rozmieszczanie materiałów w magazynach

·  Wydawanie i dostarczanie materiałów do Działu Produkcji

·  Obsługa wózka widłowego/paletowego oraz innych urządzeń magazynowych

·  Utrzymywanie porządku w magazynach

Wymagania:

·  Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

·  Podstawowa wiedza z zakresu dokumentacji magazynowej

·  Bardzo dobra organizacja pracy, dbałość i systematyczność

·  Doświadczenie na podobnym stanowisku

·  Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·  Praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym

·  Zgrany i przyjazny zespół

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 896425517