2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Nowy Sącz
Dodane 21 maja 2024

Szukamy Kulinarnego Pasjonata! Dołącz do naszego zespołu

Wynagrodzenie

38 - 42 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Cześć!

Poszukujemy kulinarnych pasjonatów do naszego zespołu w Domino Catering w Nowym Sączu!

Zatrudnimy:

  • Samodzielnego kucharza

  • Pomoc kuchenną z zamiłowaniem do gotowania, chętną do nauki i rozwoju

O nas: Znajdujemy się przy ul. Kościuszki 24, gdzie tworzymy wyjątkowe dania kuchni polskiej oraz zdrowe posiłki dietetyczne. Nasza praca to nie tylko gotowanie, ale także dbanie o jakość i czystość w kuchni oraz zarządzanie zespołem.

Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków: śniadania, obiady, kolacje (catering grupowy)

  • Dbanie o jakość i czystość w kuchni

  • Zarządzanie zespołem

Godziny pracy: Od 6:00 do 14:00

Wymagania:

  • Podstawowe doświadczenie w kuchni

  • Samodzielność i umiejętności organizacyjne

  • Sumienność, uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie

  • Praca w miłym, zgranym zespole

  • Premie

  • Możliwość szkoleń i rozwoju

  • Praca również dla studentów!

Jak aplikować? CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać poprzez OLX, e-mail lub osobiście na adres: ul. Kościuszki 24, Nowy Sącz.

Jeśli gotowanie to Twoja pasja i chcesz się rozwijać w dynamicznym zespole, dołącz do nas!

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pozdrawiamy, Zespół Domino Catering

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 919866284