2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Kujawsko-pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Nowe
Dodane Dzisiaj o 15:14

Szukamy kochanej opiekunki, do babci, z zamieszkaniem

Wynagrodzenie

6 700 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowe

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spróbuj swoich sił w opiece nad seniorami. Bez języka, bez doświadczenia w takiej pracy.

Dołącz do grona 5 tysięcy -zadowolonych Opiekunek i zarabiaj w Euro!

Umowa z polską, sprawdzoną firmą - na rynku od 2006 roku!

Stanowisko: Opiekunka osoby starszej - praca na terenie Niemiec oraz Polski

Przykładowe oferty:

82256 Fürstenfeldbruck - mobilny senior - 6700 zł za miesiąc

83677 Greiling - samotna seniorka- 7300 zł za miesiąc

45470 Mülheim an der Ruhr - zlecenie do małżeństwa - 8000 zł za miesiąc

80-008 Gdańsk - zlecenie do seniorki - 3300 zł za miesiąc

Czego oczekujemy?

  • doświadczenie w opiece - może być w rodzinie

  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość

  • zamiłowanie do porządku, sprzątania

Mile widziane:

  • podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego, darmowe kursy on-line!

  • prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • pomoc osobie starszej w życiu codziennym

  • prace porządkowe w domu

  • przygotowywanie posiłków

  • spacery, rozmowy

  • podawanie leków, mierzenie ciśnienia

  • pomoc w higienie osobistej

Co zyskujesz?

  • stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2000 euro za miesiąc!

  • wypłatę co miesiąc, zawsze na czas

  • wyjazdy już od 6 tygodni

  • bezpłatne kursy językowe (on-line)

  • bezpieczne, sprawdzone miejsca pracy

  • bezpłatny dojazd do podopiecznych

  • opiekę koordynatora, numer alarmowy, wsparcie językowe - 7 dni w tygodniu

  • prywatna polisa zdrowotna na czas wyjazdu

Kim jesteśmy?

Firma Adiutor od 2006 roku działa w branży opieki nad seniorami. Jesteśmy w pełni polską firmą, zatrudniamy na polskich warunkach. Zatrudniamy Opiekunki, które świadczą opiekę w domach prywatnych, w rodzinach niemieckich. Naszymi priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, a także pomocy i opieki naszym delegowanym pracownikom. W biurze, w Toruniu, tworzymy zgrany, dobrze zorganizowany zespół, który zajmuje się pozyskiwaniem dobrych miejsc pracy (rodzin niemieckich) i dbaniem o naszych Opiekunów pracujących w Niemczech.

Na czym polega ta praca?

Opiekunki na co dzień wykonują te same obowiązki, co we własnych domach. Tylko na tym zarabiają :) To znaczy: sprzątają, gotują, robię zakupy, chodzą na spacery, oglądają TV z podopiecznymi. Seniorzy są w różnym stanie zdrowia, dobieramy ofertę zgodną z oczekiwaniami i doświadczeniem Opiekunki. Zawsze gwarantujemy osobny, zamykany pokój, często prywatną łazienkę, dostęp do internetu. Bezpłatny dojazd, zjazd, a także wyżywienie. Dlatego zarabiana kwota jest w całości "na czysto". Jesteśmy w kontakcie z każdą z naszych Opiekunek, w trakcie całego zlecenia, pomagamy w razie potrzeby.

Na naszej stronie pomocWdomu(.)pl - znajdziesz przykładowe, aktualne oferty.

Zgłoszenia proszę przesyłać przez OLX, telefonicznie lub przez formularz na stronie internetowej.

Lokalizacja

Nowe,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nowe
ID: 919891220