2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Wieliczka
Dodane 16 maja 2024

Szef Kuchni Restauracja

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Hotelowa w Wieliczce zatrudni Szefa Kuchni. Poszukujemy do współpracy Szefa Kuchni który nie boi się wyzwań, który zbuduje zespół i będzie potrafił nim zarządzać, zadba o jakość i prezentację dań.

Obowiązki :

  • Realizacja założeń planów restauracji

  • Zarządzanie przygotowywaniem i wydawaniem posiłków oraz pomoc w tworzeniu menu na imprezy okolicznościowe

  • Nadzór nad personelem

  • Tworzenie listy zakupów

  • Odpowiednie wydanie i estetyka posiłków.

  • Dbałość o wizerunek firmy.

  • Gotowanie i praca z pasją

  • Przygotowywanie nowych propozycji menu oraz utrzymywanie odpowiednich receptur

  • Szkolenie pracowników oraz podnoszenie ich kwalifikacji

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni min. 3 lata, mile widziane w restauracji hotelowej

  • Znajomość kuchni staropolskiej i europejskiej

  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów

  • Znajomość aktualnych trendów żywieniowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pozytywną i przyjazną atmosferę, zgrany zespół

  • Praca na stałe

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 918756802