2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Łukęcin
Dodane 16 maja 2024

Szef kuchni/kucharz zmianowy

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łukęcin

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko szefa kuchni bankietowej lub sous chefa do ośrodka wypoczynkowego zlokalizowanego nad morzem w okolicy Dziwnów-Pobierowo. Praca jest na sezon letni od maja do października.

  • Zgłoś się jeśli:

    - gotowanie to Twoja pasja

    - potrafisz dobrze zorganizować własną pracę oraz podległemu zespołowi

    - znasz i obserwujesz aktualne trendy kulinarne

    - masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

    - radzisz sobie z nagłymi sytuacjami i sprawnie dostarczasz rozwiązania

    - cechuje Cię uczciwość, sumienność i dokładność

    - jesteś osobą pozytywną i energiczną

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem kuchni bankietowej w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze

  • tworzenie menu sezonowego

  • zapewnienie właściwego przygotowania potraw zarówno pod względem smakowym jak i estetycznym

  • dbanie o jakość i powtarzalność serwowanych dań

  • szkolenie współpracowników, ustalanie harmonogramu prac

  • kontrolowanie kosztów i zarządzanie gospodarką magazynową

  • przestrzeganie procedur i standardów obsługi w kuchni oraz wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy z żywnością

  • przygotowywanie bankietów i innych imprez okolicznościowych

  • proaktywna obsługa gości przy jednoczesnym wspieraniu współpracowników

    Ośrodek istnieje od wielu lat, posiada ponad 60 pokoi oraz własną kuchnię, kawiarnię oraz bar.

    Oferujemy pracę od zaraz oraz atrakcyjne wynagrodzenie (+ bonusy) oraz benefity.

Lokalizacja

Łukęcin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łukęcin
ID: 918639638