2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Junikowo
Dodane 21 maja 2024

Support Consultant z językiem angielskim

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

eFitness to nasza SaaS-owa aplikacja do zarządzania obiektami sportowymi, klubami fitness, kortami do gry w squasha i tenisa. Jej funkcjonalności pozwalają użytkownikom w przyjemny i sprawny sposób komunikować się z klubem, pomagają też właścicielom oraz menadżerom kontrolować zmieniające się dane takie jak: liczba karnetów, płatności online, czy ilość osób na zajęciach.

Aplikacje rozwijamy już ponad 14 lat i jesteśmy liderem na polskim rynku. Ten sukces nie wziął się z naszego geniuszu, ale z sumiennej i wytrwałej pracy z naszymi klientami. Spersonalizowane usługi, merytoryczne podejście, uprzejmość i otwartość pozwalają nam budować z nimi bliską więź i relacje. By dalej spełniać tę misję, musimy się ciągle rozwijać. Jeżeli i Ty chcesz stać się częścią tego niezwykłego projektu, zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko Support Consultant z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • obsługa i wsparcie klientów przez czat oraz system zgłoszeń w aplikacji serwisowej,

  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z kluczowymi klientami,

  • pomoc zdalna i instalacja aplikacji dodatkowych,

  • analiza potrzeb klienta,

  • konfiguracja systemu eFitness.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność w relacjach z Klientem,

  • biegłość w obsłudze Microsoft Office,

  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w sektorze klientów biznesowych),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • kreatywność,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zgrany i zaangażowany zespół wyjątkowych ludzi,

  • rynkowe wynagrodzenie oparte o współpracę UoP lub UZL,

  • szkolenia wewnętrzne: produktowe, techniczne, z zakresu obsługi klienta, handlowe i marketingowe,

  • ścieżkę kariery uzależnioną od Twoich predyspozycji jako: Support Consultant, IT Consultant lub Customer Success Consultant,

  • nieszablonowe wydarzenia integracyjne oraz spontaniczne spotkania w firmie i w terenie,

  • benefity: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do abonamentu medycznego Medicover oraz dofinansowanie do karty Multisport (po okresie próbnym),

  • a w przerwach od pracy m.in meczyk w ping-ponga, piłkarzyki, darta lub rozgrywka w szachy!

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole z pasją i nie boisz się wyzwań, zapraszamy do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 916661561