2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Supervisor Recepcji

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel w Warszawie jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

  • Zarządzanie, kontrola oraz nadzór nad funkcjonowaniem działu Recepcji podczas swojej zmiany,

  • Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem

  • Audyt nocny

  • Aktywne reagowanie na skargi Gości,

  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu, a w szczególności z Działem Rezerwacji i Służby Pięter.

  • Sporządzanie raportów skierowanych do osób zarządzających hotelem

  • Wykonywanie zadań administracyjnych zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym, również w weekendy i święta

  • Znajomość systemu PMS Opera będzie dodatkowym atutem

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty/kierownika zmiany recepcji

  • Motywacja, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy, decyzyjność, umiejętność budowania pozytywnej atmosfery

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego

  • Zorientowanie na jakość obsługi gości

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Dobra atmosfera w pracy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • System premiowy

  • Stawki preferencyjne na zakwaterowanie oraz wyżywienie w hotelach na całym świecie

  • Wynagrodzenie 4 400,00pln - 4 600,00pln netto (na rękę)

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody FIRMIE SMOLNA 40 na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 884399165