2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 15 maja 2024

Super Praca na Recepcji z Elastycznym Grafikiem! (WOLA)

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

American Medical Coworking to dynamicznie rozwijająca się firma medyczna, gdzie atmosfera

sprzyja współpracy i rozwojowi.

Dążąc do zapewnienia jak najlepszego serwisu dla naszych klientów,  obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystentki biura/ recepcja.

Prosimy o zgłoszenie osób ze statusem ucznia/studenta.

Jeśli czegoś nie umiesz, nie martw się - nauczymy cię.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja wizyt pacjentów

  • Współpraca z lekarzami

  • Obsługa poczty elektronicznej.

  • Obsługa telefoniczna.

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie.

  • Prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych.

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych.

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, komunikatywność

  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Zaangażowania, sumienności, rzetelności

  • Chęci uczenia się

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Zgrany zespół, w którym można rozwijać się i poznawać coś nowego.

  • Elastyczne godziny pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917003245