2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Podkarpackie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Rzeszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Stylistka paznokci Rzeszów

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon manicure/pedicure poszukuje Stylistki paznokci do swojego zespołu.

Zatrudnienie poprzedzone szkoleniem ze standardów firmy oraz doszkoleniem umiejętności w naszym salonie.

Start pracy -> Kwiecień

Co możemy Ci zaoferować, jeśli dołączysz do naszego zespołu?

-Umowę o pracę lub umowę zlecenie

-Atrakcyjne warunki - podstawa + premia od obrotu

-Pakiet szkoleń wstępnych i doszkalających

-Pracę w nowoczesnym salonie, na dobrej jakości kosmetykach i sprzęcie

-Zniżkę pracowniczą na prywatne zakupy kosmetyczne w Hurtowni

-Atrakcyjną lokalizację salonu - poza centrum Rzeszowa z bezpłatnym parkingiem

Zadania, które Ci powierzymy to:

-Wykonywanie manicure hybrydowego, żelowego (przedłużanie, uzupełnianie, żel na gołej płytce), pedicure oraz zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy

-Dbanie o czystość i wizerunek salonu

-Współtworzenie wizerunku firmy w social mediach

Szukamy osoby, która:

-Jest dyspozycyjna (również w niektóre soboty)

-Ma podstawowe zdolności manualne do wykonywania zdobień

-Ma ukończony kurs stylizacji paznokci

-Jest otwarta i łatwo nawiązuje relacje z klientami

-Mile widziane doświadczenie w pracy w salonie

Zainteresowana? Wyślij CV i kilka zdjęć wykonanych przez Ciebie stylizacji paznokci.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 891199770