2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Mirków
Dodane 10 kwietnia 2024

Stylistka paznokci dla marki MAKEAR

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mirków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stylistka Paznokci

MAKEAR - dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów do manicure, poszukuje kreatywnej i pełnej pasji stylistki paznokci dołączającej do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

Jako nasza nowa stylistka paznokci będziesz odpowiedzialna za kreowanie niezwykłych stylizacji oraz testowanie naszych najnowszych produktów. Współpracując ściśle z działem marketingu, będziesz tworzyć zawrotne zdjęcia i filmy promocyjne, które trafią na nasze media społecznościowe. Twoja praca będzie miała realny wpływ na rozwój marki!

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy z produktami takimi jak: żele, akrylożele, lakiery hybrydowe, bazy budujące.

- Umiejętność wykonywania manicure klasycznego oraz hybrydowego, żelowego.

- Zdolność przedłużania paznokci na szablonie oraz ich uzupełniania.

- Kreatywność w wykonywaniu różnorodnych zdobień.

- Chęć ciągłego rozwoju w roli stylistki paznokci oraz dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Praca na pół etatu z możliwością dostosowania grafiku do innych zajęć oraz wolnych weekendów.

- Pracę w przyjaznym i pełnym pasji zespole w szybko rozwijającej się firmie.

- Profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy z nowoczesnymi urządzeniami oraz wysokiej jakości produktami.

- Atrakcyjne zniżki na nasze produkty.

- Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:

Preferujemy kandydatki posiadające własną działalność gospodarczą. W celu aplikacji prosimy o przesłanie kilku słów o sobie, CV oraz portfolio prac (np. link do Instagrama, Facebooka). Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatkami.

Miejsce pracy: Długołęka, zaledwie 5 minut od Wrocławia, z doskonałym dojazdem.

Dołącz do naszego zespołu i daj się zaprosić do świata kreatywności i profesjonalizmu

Lokalizacja

Mirków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirków
ID: 910731351