2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Zabrze
Dodane 16 kwietnia 2024

Strażnik Pracownik Ochrony - ZABRZE (woj. śląskie)

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o. to grupa spółek usługowych wyspecjalizowanych m.in. w obszarze usług ochrony, która już od 15 lat wspiera Klientów chroniąc mienie i budując ich zaufanie każdego dnia. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1500 osób, które chronią ponad 200 obiektów na terenie całego kraju.

Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.time-polska.pl

Do jednej z naszych spółek ochroniarskich Time Security, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Strażnik Pracownik Ochrony

Region: Zabrze (woj. śląskie)

Obowiązki:

- ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem

- regularne dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych

- prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie

- służba w zakresie 12 / 24-godzinnym

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności

- pełna dyspozycyjność podczas wykonywania obowiązków służbowych

- niekaralność - warunek niezbędny

- rzetelność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

- gwarancję zatrudnienia w oparciu o umowę

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (także w oparciu o finansowanie kursów i szkoleń)

- dobrą, przyjazną atmosferę w zespole

- pełne umundurowanie

- merytoryczne i praktyczne wsparcie kierownika

- wynagrodzenie zawsze na czas

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku, pod numerem 53*******49 (od 8:30 do 14:00)

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 745359327