2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Miechów
Dodane 08 kwietnia 2024

STOLARZ MEBLOWY z doświadczeniem

Lokalizacja

Miechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

STOLARZ MEBLOWY – poszukujemy doświadczonych stolarzy meblowych do produkcji mebli kuchennych, szaf, drzwi, regałów.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności

- stałe godziny pracy

- umowę na pełen etat

- pracę na narzędziach i materiałach najwyższej jakości

- możliwość zakwaterowania

- parking pracowniczy

Zakres obowiązków:

- prace stolarskie przy produkcji mebli

- obsługa typowych narzędzi i maszyn stolarskich

- czytanie rysunków technicznych

Mile widziane prawo jazdy oraz umiejętność pracy w zespole.

Zakład stolarski zlokalizowany jest w gminie Gołcza (Przybysławice), w bliskiej odległości od Olkusza, Wolbromia, Miechowa. Istnieje Możliwość zakwaterowania.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem: 50********54.

Lokalizacja

Miechów,

Małopolskie

Małopolskie, Miechów
ID: 680134834