2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Stargard
Dodane 16 maja 2024

Stolarz meblowy / monter mebli

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy Consulta Meble, zatrudnimy montera z doświadczeniem, do montażu mebli na indywidualne zamówienie. Montaż mebli na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Nasze meble są przygotowane do montażu (owiercone, oklejone i częściowo złożone).

Twój zakres obowiązków:

- załadunek mebli na samochód

- transport mebli na miejsce montażu

- wnoszenie mebli do klienta

- precyzyjny montaż mebli

Nasze wymagania:

- doświadczenie w montażu mebli na wymiar (min. 3 lata),

- dokładność oraz skrupulatność,

- zdolności manualne,

- umiejętność pracy w zespole,

- prawo jazdy kat. B,

Chcemy Ci zaoferować:

- samochód dostawczy

- wszystkie niezbędne narzędzia do montażu [ Festool, Dewalt, Milwaukee ]

- pomocnika montera

- zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

- zakwaterowanie w komfortowych warunkach w miejscu montażu

- możliwość pracy w nadgodzinach

- pracę długoterminową

- przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś je wykorzystać wyślij swoje CV.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 916943000