2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Bełchatów
Motohouse Logistics
Dodane 03 maja 2024

Staż w firmie transportowej asystent spedytora

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

•Praca na tym stanowisku obejmuje kompleksowe szkolenie i rozwój kompetencji młodej osoby w zakresie najlepszych praktyk obsługi klienta w branży TSL – wymagana jest przede wszystkim pro-aktywna postawa i chęć rozwoju, podstawowa znajomość rynku transportowego jest dodatkowym atutem

Obowiązki:

•Wsparcie działu obsługi klienta

•Uczestniczenie w szkoleniach i praca na dedykowanym oprogramowaniu zgodnie z wewnetrznymi procesami

•Kontakt telefoniczny z kontrahentami

Wymagania:

•Bardzo duża motywacja do pracy i nauki – nastawienie na rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

•Biegłość w posługiwaniu się komputerem

•Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

•Mile widziana (nie wymagana) podstawowa znajomość branży TSL / rynku transportowego

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagrodzeń podstawa + prowizja zależna od wyników (po okresie próbnym)

Indywidualne podejście, regularne szkolenia i szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Szansa nabycia wiedzy i doświadczenia w dobrze zorganizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie wykorzystującej nowoczesne narzędzia pracy

O nas:

Jesteśmy rodzinną firmą transportową z własną flotą pojazdów. Działamy w transporcie międzynarodowym od 1998 roku. Nasza marka jest dobrze rozpoznawalna wśród przewoźników i należymy do najlepiej ocenianych firm na wielu giełdach transportowych. Dynamicznie się rozwijamy i jesteśmy nastawieni na wzrost - nie szczędzimy więc nakładów na najnowsze rozwiązania i narzędzia oraz, co najważniejsze - ludzi. Skontaktuj się z nami jeśli Ty też chcesz być częścią tego młodego i zmotywowanego zespołu. Jeśli podzielasz nasze wartości to czekamy na osoby właśnie takie jak Ty!

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 912983266