2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Bronowice
Dodane 01 maja 2024

Staż/Praktyki od zaraz Masażysta/-ka / Recepcjonistka w salonie Spa

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STAŻ / PRAKTYKA na stanowisku:

-Masażysta/-ka

-Recepcjonista/-ka

w salonie Day Spa w Krakowie

W związku dynamicznym rozwojem salonu Spa poszukujemy osoby na stanowisku Masażystka/ Recepcjonistka.

  • Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe: fizjoterapia, technik masażu, odnowa biologiczna, turystyka i rekreacja (lub w trakcie nauki)

    • wysoka kultura osobista

    • chęć do nauki i rozwoju w zakresie zabiegów Spa

    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem;

    • dbałość o ład i porządek oraz o miłą atmosferę w miejscu pracy

    • bezkonfliktowość, punktualność, miłe usposobienie

    • dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Zakres obowiązków : obsługa klientów w recepcji Gabinetu, pomoc przy wykonywaniu zabiegów, prace biurowe

  • Oferujemy:

    • staż/praktyki w rozwijającym się salonie Day Spa

    • opiekę doświadczonego managera/szkoleniowca

    • możliwość nauki i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce

    • współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze

    • możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyki / stażu

Prosimy przesyłać oferty CV poprzez formularz Gumtree. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz.883.

nie oferujemy masażu erotycznego ani usług seksualnych!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 915553745