2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Brwinów
Dodane 06 maja 2024

Starszy spedytor

Wynagrodzenie

1 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brwinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby z doświadczeniem która chce brać udział w rozwoju prężnie rozwijającej się firmy.

Nasze oczekiwania:

  • samodyscyplina

  • wysoka kultura organizacji pracy własnej oraz trafnego określania priorytetów

  • wiesz jak realizować wyznaczone cele i wyniki

  • transport to Twoja pasja i chcesz się w nim rozwijać

  • dyspozycyjność

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie i sprzedawanie ładunków na giełdach transportowych

  • opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej

  • codzienna współpraca z przewoźnikami i kierowcami w zakresie realizowanych zleceń.

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość rozwoju

  • asystentka do dyspozycji

  • szkolenia oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu

  • kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych

  • jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie, jesteśmy zespołem, który wspólnie buduje przyszłość naszej firmy.

  • budowanie zespołu który spełnia oczekiwania

  • jesteśmy otwarci na negocjacje w wysokości wynagrodzenia.

MILE WIDZIANA UMOWA O WSPÓŁPRACE

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Lokalizacja

Brwinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brwinów
ID: 916498071