2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bydgoszcz
Dodane 12 maja 2024

Starszy specjalista ds. sprzedaży i importu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

OPIS

Dynamicznie rozwijająca się firma z sektora e-commerce poszukuje starszego specjalisty ds. sprzedaży. Nie oczekujemy wyższego wykształcenia, szukamy osoby chętnej do nauki i rozwoju, z zapałem do pracy oraz wielozadaniowej, która wspomoże Generalnego Managera w sprawach operacyjnych

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów zagranicznych

  • analiza sprzedaży i udział w współtworzeniu oferty produktowej

  • współpraca z magazynem w zakresie realizacji zamówień i ich terminowości

  • wspomaganie Generalnego Managera w zakresie importu produktów i łańcuchu dostaw

  • udział w targach krajowych i zagranicznych

  • koordynacja i współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży e-commerce mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie b2 (dodatkowy język będzie im plus)

  • przedsiębiorczość, proaktywność, komunikatywność, wielozadaniowość.

  • bardzo wysokie umiejętności organizacyjne oraz samodzielność

  • doświadczenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B - w zależności od oczekiwań kandydata/formy współpracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenie produktowe

  • realna możliwość decydowania o kierunku rozwoju firmy

Miejsce pracy:

  • Bydgoszcz - praca stacjonarna

Uwaga:

Prosimy o wpisywanie oczekiwań finansowych brutto/preferowanej formy współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na CV spełniające nasze oczekiwania.

Zobacz kandydatów

LOKALIZACJA

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

5 km od Ciebie

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917868758