2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podkarpackie
  6. Kadry i płace - Rzeszów
GRH Group
Dodane 29 maja 2024

Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadr i płac

  • Obsługa programu płatnik ZUA,ZWUA,ZCNA

  • Występowanie o A1 dla pracowników oraz EKUZ

  • Obsługa programu Optima

  • Prowadzenie i dbałość o kompletność ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych oraz delegowanych

  • Odpowiadanie na pisma komornicze, korespondencja z ZUS, US

  • Obsługa PUE

  • Uczestnictwo w kontrolach PIP, ZUS, US

  • Pełna koordynacja w zatrudnieniu pracowników

  • Merytoryczne wsparcie działu rekrutacyjnego

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w tym naliczanie wynagrodzeń – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość programu Optima i systemu Płatnik – warunek konieczny

  • Znajomość ustawy o pracy tymczasowej

  • Zdolność do efektywnego działania w szybko zmieniających się warunkach

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i kompetencji

  • Pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku (8:00-16:00) - stacjonarnie w Rzeszowie

  • Szkolenia w zakresie Kadr i Płac

  • Wsparcie na każdym etapie - jesteśmy jednością! Twój sukces to nasz sukces

  • Premie świąteczne

  • Wyjścia integracyjne

  • Nielimitowana kawa i herbata w miłym towarzystwie naszego zespołu :)

Jeśli czytasz tę ofertę i czujesz, że piszemy o Tobie to zachęcamy do przesłania swojej aplikacji! Chętnie Cię poznamy :)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916923376