2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 29 maja 2024

Starszy Elektryk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych elektryków przemysłowych do pracy nad różnorodnymi i dużymi projektami.

  • Idealny kandydat to profesjonalista z głęboką wiedzą i praktycznym doświadczeniem w zakresie instalacji średniego napięcia, instalacji przemysłowych i linii produkcyjnych.

  • Oferujemy możliwość pracy w zespole o podobnych zainteresowaniach, gdzie Twój wkład będzie doceniany i nagradzany.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako elektryk przemysłowy.

  • Głęboka wiedza i doświadczenie w pracy z instalacjami średniego napięcia

  • Doświadczenie w pracy z instalacjami przemysłowymi, liniami produkcyjnymi, konwoyerami i zrobotyzowanymi liniami automatycznymi

  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • Posiadanie odpowiednich certyfikatów i licencji, w tym certyfikatów na obsługę wózków widłowych i podestów nożycowych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów i sytuacji awaryjnych

  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • zagwarantowane pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • gwarantowane godziny pracy: między 48 a 60 godz. tygodniowo

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B i ciągłość zleceń

  • rotacyjny system pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień wolnego)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 920121194