2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szymbark
Dodane 07 maja 2024

Stanowisko: Przewodnik ekspozycji turystycznych

Lokalizacja

Szymbark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie grup zwiedzających po ekspozycjach.

  • Prezentowanie i omawianie historii, kultury oraz ciekawostek związanych z daną ekspozycją.

  • Praca odbywa się głównie w terenie, często na świeżym powietrzu.

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania odwiedzających.

  • Przygotowywanie i aktualizacja materiałów informacyjnych i edukacyjnych.

  • Uczestnictwo w organizacji warsztatów edukacyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wiedza na temat lokalnej historii, kultury, sztuki i geografii.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, charyzma, umiejętność nawiązywania kontaktów z różnorodnymi grupami ludzi.

  • Znajomość języków obcych mile widziane.

  • Pasja do dzielenia się wiedzą i entuzjazm dla kultury.

  • Przestrzeganie przepisów prawa dotyczących bezpieczeństwa i ochrony turystów.

  • Dbanie o pozytywne doświadczenia gości i utrzymanie wysokiego standardu obsługi.

OFERUJEMY:

  • Elastyczne warunki pracy,

  • Stabilność zarobków adekwatną do posiadanego doświadczenia,

  • Pracę w zgranym zespole.

Lokalizacja

Szymbark,

Pomorskie

Pomorskie, Szymbark
ID: 916841560