2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Częstochowa
  7. Kadry i płace - Zawodzie - Dąbie
Dodane 21 maja 2024

Stanowisko: Kadrowa

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

MPS TECHNOLOGY sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w recyclingu tytanu oraz specjalizujemy się w handlu złomem stali nierdzewnej i metali nieżelaznych.

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej,

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy,

  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,PPK,

  • Sporządzanie i weryfikacja list płac,

  • Prowadzenie spraw związanych z ewidencjonowaniem nieobecności pracowników, rozliczanie czasu pracy,

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami podczas kontroli,

  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PFRON, US,

  • Pomoc w dziale księgowym, prace administracyjne,

Profil kandydata:

  • Pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. kadr i płac

  • Znajomość przepisów zatrudniania cudzoziemców

  • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych i podatkowych,

  • Znajomość programu Comarch oraz Płatnik

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym.

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 919811482