2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
marlena.kalinowska
Dodane 28 maja 2024

Stanowisko ds. zakupów i rozliczeń - praca w PKP Intercity

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres zadań:

  • prowadzenie postępowań zakupowych na podstawie wewnętrznych regulacji Spółki,

  • przygotowywanie i weryfikacja wymaganej dokumentacji związanej z procesem zakupowym,

  • rozliczanie faktur za usługi,

  • wystawianie zapytań ofertowych i organizowanie przetargów na usługi transportowe,

  • współtworzenie umów na świadczenie usług drogowego przewozu pracowników drużyn pociągowych,

  • współpraca z kontrahentami oraz komórkami wewnętrznymi PKP Intercity S.A w zakresie rozliczeń realizowanych usług.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność, skrupulatność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemami/platformami zakupowymi (systemu Oracle, platformy zakupowej eB2b),

  • doświadczenie w pracy z regulacjami w ramach PZP.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę na zastępstwo,

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 19.05.2024

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916623360