2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sosnowiec
Elit Polska
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych

i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku.

ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 26 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Opis stanowiska:

·      Obsługa klientów

·      Obsługa kasy

·      Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

·      Wystawianie faktur sprzedaży

·      Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych

·      Udzielanie informacji o oferowanych produktach oraz ich dostępności

Wymagania:

·      Wiedza z zakresu motoryzacji - mile widziane

·      Zaangażowanie i chęć do pracy

·      Wysoka kultura osobista

·      Umiejętność współpracy z klientem

·      Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

Oferujemy:

·      Umowę o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia

·      Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

·      Inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu)

·       Atmosferę w pracy służącą szybkiemu zaadaptowaniu się w nowym środowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 918254553