2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Świętokrzyskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

sprzedawca w sklepie medycznym

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy:

  • profesjonalne zaopatrzenie pacjentów / klientów indywidualnych w produkty ortopedyczne i rehabilitacyjne, urządzenia medyczne, środki pomocnicze

  • konsultacje, dobór produktów do indywidualnych potrzeb

Wymagania:

  • wykształcenia w zawodzie fizjoterapeuta, opcjonalnie: technik ortopeda, technik lub magister farmacji, pielęgniarka

  • umiejętności posługiwania się komputerem

  • bardzo dobrej organizacja pracy i umiejętności pracy w zespole

  • samodzielności i otwartości w kontakcie z pacjentami

  • praca na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 892424747