2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kolbudy
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca w punkcie gastronomicznym nad jeziorem

Lokalizacja

Kolbudy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje pracownika na stanowisko: Sprzedawca do punktu gastronomicznego nad jeziorem w Kolbudach.

Wymagania:

- zaangażowanie i pozytywne nastawienie,

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- dbałość o czystość oraz estetykę miejsca pracy,

- punktualność i dyspozycyjność,

- ukończone 18 lat,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana.

Obowiązki:

- sprzedaż wyrobów cukierniczych, garmażeryjnych i lodów

- samodzielna obsługa klientów,

- obsługa kasy fiskalnej,

- dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji z dopiskiem: "Praca Jezioro".

Lokalizacja

Kolbudy,

Pomorskie

Pomorskie, Kolbudy
ID: 917325652