2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Kamionki
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca w lodziarni

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kamionki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Sprzedawca w lodziarni

Firma: Chlebszy Lody Rzemieślnicze

Lokalizacja: Kamionki i / lub Głuszyna

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Sprzedawcy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, przygotowywanie produktów oraz utrzymanie czystości i porządku w lokalu.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów i udzielanie informacji na temat oferowanych produktów.

  • Przygotowywanie lodów, gofrów, napojów i innych produktów według standardów firmy.

  • Prowadzenie kasy fiskalnej i obsługa systemu płatności.

  • Dbanie o czystość i estetykę lokalu.

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta i pozytywnej atmosfery w lokalu.

Wymagania:

  • Komunikatywność i chęć pracy z ludźmi.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta.

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy w gastronomii, choć nie jest to wymóg konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczne godziny.

Jeśli jesteś osobą otwartą, pełną pozytywnej energii i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Kamionki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kamionki
ID: 916491870